Koss | Headset | CS200i | On-Ear | 3.5 mm
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163 mm |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross height master carton | 209 mm |
| Gross weight | 0.178 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.091 kg |
| Net weight master carton | 1.068 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 762 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Koss |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | CS200i |
| Sagedus | 20-22k kHz |
| Sagedusvahemik | 20-22k Hz |
| Seadme ühilduvus | 3.5mm Jack |
| Tare weight (kg) | 0.087 kg |
| Tare weight master carton | 0.23 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.0018093 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: koss headset cs200i on-ear 35 mm, 197055, koss, korvaklapid ja mikrofonid



